© Support Q GMBH

Vitajte na stránkach firmy Support Q Slovensko

Hľadáte poskytovateľa služieb s najväčšou orientáciou na zákazníka?
Berieme to osobne. Realizujte s nami Vaše komplexné projekty kvality.


training
Tréning

Ak chcete Vašich zamestnancov kvalifikovať pre neustále rastúce a meniace požiadavky zákazníkov automobilového priemyslu, potrebujete partnera, ktorý je schopný, tento vývoj sledovať a váš personál potrebne kvalifikovať. Či audítori, inžinieri, pracovníci vo výrobe, máme pripravené vhodné riešenie, avšak v prípade potreby navrhneme aj individuálne prispôsobené semináre.

consulting
Poradenské služby

Komplexnosť projektov v celkovom dodávateľskom reťazci Vás často privedie na hranice vlastných kapacít. S naším tímom expertov Vás radi podporíme pri prekonávaní ťažkostí alebo vašich výziev, napr. v súvislosti s IATF, VDA, ISO alebo vám pomôžeme vnímať Vaše zákaznícke požiadavky z iného uhla pohľadu.

pracownik
Control & Rework

Kontroly kvality by nemali byť žiadne trvalé riešenia. V prípade potreby by ste mali mať partnera, ktorý prevezme zodpovednosť za celkovú organizáciu projektu. Pritom by mali byť dodržané Vaše štandardy. To je pre nás základ. Avšak naším cieľom je zostaviť spolu s Vami riešenia, ktoré ovplyvnia proces kvality tak pozitívne, že kontroly kvality budú zbytočné. Toto nazývame orientácia na zákazníka.